Αρχική σελίδα Χρονιές 2023-2024 Ανακοινώσεις Τοποθέτηση ψυχολόγου στο σχολείο μας

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ

Στο πλαίσιο του προγράμματος «Ενίσχυση και ενδυνάμωση της κοινωνικοσυναισθηματικής ανάπτυξης και ανθεκτικότητας των μαθητών μέσω του θεσμού του Ψυχολόγου και του Κοινωνικού Λειτουργού» τοποθετήθηκε στο σχολείο μας ψυχολόγος. Η υποστήριξη ή ενημέρωση με μαθητές/τριες ή/και τις οικογένειές τους γίνεται σε προγραμματισμένες συναντήσεις εντός σχολικού ωραρίου, στις ώρες συνεργασίας 10:00 – 14:05 κάθε Τετάρτη. Για περισσότερες πληροφορίες και για τον προγραμματισμό των συναντήσεων, οι γονείς-κηδεμόνες μπορούν να επικοινωνήσουν τηλεφωνικά με το σχολείο (2310-207353) ή με την συνάδελφο στο e-mail Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. .